POHOD

Obveščamo člane DIM. Da bo v okviru »Rekreacije in šport-pohodništvo«  organiziran pohod na «Pečke«, dne 13.10.2018. Informacije glede pohoda dobite na sedežu društva, prav tako sprejemamo prijave.

Vabljeni, de se pohoda udeležite!

Člane obveščamo, da bomo v okviru »Ohranjevanja zdravja«, dne 19.10.2018 organizirali kopalni dan v Zdravilišču Radenci. Če ne bo dovolj prijav (40 oseb) se lahko kopanja udeležite sami, celodnevno kopalno karto boste prejeli ob vhodu v bazen. Potrebna je predhodna prijava na društvu, kjer boste dobili vse informacije.

IZLET

Člane obveščamo, da bomo v okviru »Aktivno življenje«, dne 26.10.2018 organizirali izlet v Mežico (rudnik). Potrebna je predhodna prijava na društvu, kjer boste dobili vse informacije.