PRIREDITEV OB DNEVU ŽENA IN MATERINSKEM DNEVU DNE 23.3.2018
Mesec marec je čas nastopajočih dni, polni sonca, veselja in radosti ob pričetku nove pomladi. To je tudi mesec, ko proslavljamo  dva praznika posvečena ženam, materam.
Naše društvo prireja svečanost z ustreznim kulturnim programom in družabnim srečanjem. Zato vas vabimo na prireditev, dne 26.3.2018 ob 10 uri v Restavracijo pri Parku.
Svojo udeležbo prosim sporočite na društvo telefon 02/250 87 87 ali 070/770 735.

POHOD

Obveščamo člane DIM, da bo v okviru »Rekreacije in šport-pohodništvo« pohod iz Kamnice do vinogradniške kmetije Ros v Rošpohu, dne 17.3.2018. Informacije glede pohoda dobite na sedežu društva, prav tako sprejemamo prijave.
Vabljeni, de se pohoda udeležite!

Člane obveščamo, da bomo v okviru »Ohranjevanja zdravja«, dne 30.3.2018 organizirali kopalni dan v Zdravilišču Radenci. Če ne bo dovolj prijav (40oseb) se lahko kopanja udeležite sami, celodnevno kopalno karto boste prejeli ob vhodu v bazen. Potrebna je predhodna prijava na društvu, kjer boste dobili vse informacije.