»DAN INVALIDOV«
Člane obveščamo, da bo 4.12.2017 ob 10 uri proslava ob dnevu invalidov v Restavraciji ob Parku. Med nastopajočimi bo g. Tone Partljič, kater bo predstavil svojo knjigo »Pasja ulica« in naš komorni ženski pevski zbor društva.
Vabljeni!

POHOD V NEZNANO

Obveščamo člane DIM, da bo v okviru »Rekreacije in šport-pohodništvo« pohod v neznano. Informacije glede pohoda boste dobili na sedežu društva, prav tako sprejemamo prijave.
Vabljeni, da se udeležite pohoda!

Člane obveščamo, da bo v okviru »Ohranjevanja zdravja«, dne 15.12.2017 kopanje v Radence. Potrebna je prijava na društvu, kjer boste dobili vse informacije.

SILVESTROVANJE
Člane obveščamo, da bo društveno silvestrovanje 27.12.2017 ob 17 uri v Restavraciji pri Parku. Potrebna je prijava na društvu, kjer boste dobili vse informacije.
Vabljeni!