POHOD
Obveščamo člane DIM, da bo v okviru »Rekreacije in šport-pohodništvo« organiziran pohod 19.1.2019 k Brunčku, kjer bo organiziran občni zbor pohodne sekcije. Informacije glede pohoda dobite na sedežu društva, prav tako sprejemamo prijave.
Vabljeni, da se pohoda udeležite!

Člane obveščamo, da bomo v okviru »Ohranjevanja zdravja«, dne 25.1.2019 organizirali kopalni dan v Zdravilišču Radenci. Če ne bo dovolj prijav (40 oseb) se lahko kopanja udeležite sami, celodnevno kopalno karto boste prejeli ob vhodu v bazen. Potrebna je predhodna prijava na društvu, kjer boste dobili vse informacije.

PREDAVANJE O ZELIŠČIH
Člane obveščamo, da bo 28.1.2019 ob 10 uri  predavanje «Zdravilnih zeliščih« v domu invalidskih društev, Trubarjeva 15, Maribor. Informacije glede predavanja dobite na sedežu društva, prav tako so potrebne informacije.

Prijave za letovanje sprejemamo do 31.12.2018

PRIJAVNICA >>

»DAN  INVALIDOV«

Člane obveščamo, da bo 3.12.2018 ob 10 uri proslava ob dnevu invalidov v Domu invalidskih društev  v Trubarjevi 15, Maribor.
Vljudno vabljeni, vstopnine ni!

PREDAVANJE O ZELIŠČIH

Člane obveščamo, da bo 10.12.2018 ob 10 uri predavanje o »Zdravilnih zeliščih« v Domu invalidskih društev, Trubarjeva 15, Maribor. Informacije glede predavanja dobite na sedežu društva, prav tako so potrebne prijave.

POHOD V NEZNANO

Obveščamo člane DIM. Da bo v okviru »Rekreacije in šport-pohodništvo«  organiziran pohod v neznano, dne 15.12.2018. Informacije glede pohoda dobite na sedežu društva, prav tako sprejemamo prijave.
Vabljeni, de se pohoda udeležite!

Člane obveščamo, da bomo v okviru »Ohranjevanja zdravja«, dne 15.12.2018 organizirali kopalni dan v Zdravilišču Radenci. Če ne bo dovolj prijav (40 oseb) se lahko kopanja udeležite sami, celodnevno kopalno karto boste prejeli ob vhodu v bazen. Potrebna je predhodna prijava na društvu, kjer boste dobili vse informacije.

SILVESTROVANJE

Člane obveščamo, da bo društveno silvestrovanje 27.12.2018 ob 17 uri v restavraciji Nigra na Teznem. Potrebna je prijava na društvu, kjer boste dobili vse informacije

Vabljeni!

KULTURNI VEČER INVALIDOV
V ponedeljek, dne 12.11.2018 bo v organizaciji SI MOM kulturni večer invalidov z predstavitvijo kulturnih dosežkov posameznih društev v občini Maribor. V programu bo tudi nastopil Ženski komorni zbor našega društva. Ta prireditev bo v Kazinski dvorani SNG Maribor s pričetkom ob 17 uri.
Vljudno vabljeni, vstopnine ni!

POHOD
Obveščamo člane DIM. Da bo v okviru »Rekreacije in šport-pohodništvo«  organiziran pohod na «Košaki in Meljski hrib«, dne 17.11.2018. Informacije glede pohoda dobite na sedežu društva, prav tako sprejemamo prijave.
Vabljeni, de se pohoda udeležite!

Člane obveščamo, da bomo v okviru »Ohranjevanja zdravja«, dne 30.11.2018 organizirali kopalni dan v Zdravilišču Radenci. Če ne bo dovolj prijav (40 oseb) se lahko kopanja udeležite sami, celodnevno kopalno karto boste prejeli ob vhodu v bazen. Potrebna je predhodna prijava na društvu, kjer boste dobili vse informacije.

POHOD

Obveščamo člane DIM. Da bo v okviru »Rekreacije in šport-pohodništvo«  organiziran pohod na «Pečke«, dne 13.10.2018. Informacije glede pohoda dobite na sedežu društva, prav tako sprejemamo prijave.

Vabljeni, de se pohoda udeležite!

Člane obveščamo, da bomo v okviru »Ohranjevanja zdravja«, dne 19.10.2018 organizirali kopalni dan v Zdravilišču Radenci. Če ne bo dovolj prijav (40 oseb) se lahko kopanja udeležite sami, celodnevno kopalno karto boste prejeli ob vhodu v bazen. Potrebna je predhodna prijava na društvu, kjer boste dobili vse informacije.

IZLET

Člane obveščamo, da bomo v okviru »Aktivno življenje«, dne 26.10.2018 organizirali izlet v Mežico (rudnik). Potrebna je predhodna prijava na društvu, kjer boste dobili vse informacije.

POHOD

Obveščamo člane DIM, da bo v okviru "Rekreacije in šport-pohodništva" organiziran pohod na "Veliko planino", dne 8.9.2018. Informacije glede pohoda dobite na sedežu društva, prav tako sprejemamo prijave.

Vabljeni, da se pohoda udeležite!

KOPANJE V RADENCIH

Člane obveščamo, da bomo v okviru "Ohranjanja zdravja", dne 28.9.2018, organizirali kopalni dan v Zdravilišču Radenci. Če ne bo dovolj prijav (40 oseb), se lahko kopanja udeležite sami, celodnevno kopalno karto boste prejeli ob vhodu v bazen. Potrebna je predhodna prijava na društvu, kjer boste dobili vse informacije.

Pisarna društva bo ob sredah zaprta med 16h – 18h od 11.7. do 22.8.2018.
Hvala za razumevanje.

Po sklepu Upravnega odbora z dne 4.6.2018 objavljamo kandidatno listo možnih kandidatov za člane zbora delegatov, upravnega odbora, nadzornega odbora, nadomestnih članov nadzornega odbora , častnega razsodišča, predlog za predsednika društva in podpredsednika društva.
Članice in člani DIM obveščamo, da si ogledajo  kandidatno listo in se pripravijo na volitve vodilnih organov društva.
Dokumentacijo z glasovnicami boste prejeli do 11.6.2018. Volitve bodo potekalo od 11.6.-25.6.2018.

Upravni odbor Društva invalidov Maribor

PODPREDSEDNIK DRUŠTVA INVALIDOV MARIBOR

1. MUŽERLIN MARTIN

POHOD
Obveščamo člane DIM. Da bo v okviru »Rekreacije in šport-pohodništvo«  organiziran pohod ob »Športnem vikendu Maribora«, dne 2.06.2018. Informacije glede pohoda dobite na sedežu društva, prav tako sprejemamo prijave.

KOPANJE V RADENCE  IN PIKNIK
Člane obveščamo, da bomo v okviru »Ohranjevanja zdravja«, dne 29.06.2018 organizirali kopalni dan v Zdravilišču Radenci, po kopanju piknik in ples v Zgornjem Konjišču. Potrebna je predhodna prijava na društvu, kjer boste dobili vse informacije.

KOPE 4.8.2018
Obveščamo člane DIM, da bo dan planincev invalidov, dne 4.8.2018na Kopah pri Grmovškovem domu s pričetkom ob 10 uri. Več informacij dobite na društvu, prav tako sprejemamo prijave.
Vljudno vabljeni, da se udeležite!