Člane obveščamo, da bomo v okviru »Ohranjevanja zdravja«, dne 20.4.2018 organizirali kopalni dan v Zdravilišču Radenci. Če ne bo dovolj prijav (40oseb) se lahko kopanja udeležite sami, celodnevno kopalno karto boste prejeli ob vhodu v bazen. Potrebna je predhodna prijava na društvu, kjer boste dobili vse informacije.

POHOD

Obveščamo člane DIM. Da bo v okviru »Rekreacije in šport-pohodništvo« prevoz do Celja z vlakom in pohod do celjskega gradu, dne 21.4.2018. Informacije glede pohoda dobite na sedežu društva, prav tako sprejemamo prijave.

PRIREDITEV OB DNEVU ŽENA IN MATERINSKEM DNEVU DNE 23.3.2018
Mesec marec je čas nastopajočih dni, polni sonca, veselja in radosti ob pričetku nove pomladi. To je tudi mesec, ko proslavljamo  dva praznika posvečena ženam, materam.
Naše društvo prireja svečanost z ustreznim kulturnim programom in družabnim srečanjem. Zato vas vabimo na prireditev, dne 26.3.2018 ob 10 uri v Restavracijo pri Parku.
Svojo udeležbo prosim sporočite na društvo telefon 02/250 87 87 ali 070/770 735.

POHOD

Obveščamo člane DIM, da bo v okviru »Rekreacije in šport-pohodništvo« pohod iz Kamnice do vinogradniške kmetije Ros v Rošpohu, dne 17.3.2018. Informacije glede pohoda dobite na sedežu društva, prav tako sprejemamo prijave.
Vabljeni, de se pohoda udeležite!

Člane obveščamo, da bomo v okviru »Ohranjevanja zdravja«, dne 30.3.2018 organizirali kopalni dan v Zdravilišču Radenci. Če ne bo dovolj prijav (40oseb) se lahko kopanja udeležite sami, celodnevno kopalno karto boste prejeli ob vhodu v bazen. Potrebna je predhodna prijava na društvu, kjer boste dobili vse informacije.

na samostojni koncert ŽENSKEGA KOMORNEGA ZBORA društva, pod vodstvom zborovodje Marjete Potisk,ki bo
v ponedeljek 5. februarja 2018 ob 18 uri,
v Evangeličanski cerkvi - Trubarjeva 1, Maribor.

PRISRČNO VABLJENI

KOPANJE V RADENCE S PUSTOVANJEM
Člane obveščamo, da bomo v okviru »Ohranjevanja zdravja«, dne 12.2.2018 organizirali kopalni dan v Zdravilišču Radenci. Po kopanju bo druženje v gostišču Kmetič v Voličini, kjer bo tudi  pustovanje. Potrebna je prijava na društvu, kjer boste dobili vse informacije.

POHOD

Obveščamo člane DIM. Da bo v okviru »Rekreacije in šport-pohodništvo« pohod iz Kamnice do Brunčeka, dne 20.1.2018. Kjer bomo tudi opravili občni zbor in sprejeli plan pohodov za 2018. Informacije glede pohoda dobite na sedežu društva, prav tako sprejemamo prijave.
Vabljeni, de se pohoda udeležite!

Člane obveščamo, da bo v okviru »Ohranjevanja zdravja«, dne 26.01.2018 kopanje v
Radence. Če ne bo dovolj prijav (40 oseb) se lahko kopanja udeležite sami, kopalne karte za 3
urno kopanje, pa boste lahko prejeli na recepciji bazena. Potrebna je prijava na društvu, kjer
boste dobili vse informacije.

»DAN INVALIDOV«
Člane obveščamo, da bo 4.12.2017 ob 10 uri proslava ob dnevu invalidov v Restavraciji ob Parku. Med nastopajočimi bo g. Tone Partljič, kater bo predstavil svojo knjigo »Pasja ulica« in naš komorni ženski pevski zbor društva.
Vabljeni!

POHOD V NEZNANO

Obveščamo člane DIM, da bo v okviru »Rekreacije in šport-pohodništvo« pohod v neznano. Informacije glede pohoda boste dobili na sedežu društva, prav tako sprejemamo prijave.
Vabljeni, da se udeležite pohoda!

Člane obveščamo, da bo v okviru »Ohranjevanja zdravja«, dne 15.12.2017 kopanje v Radence. Potrebna je prijava na društvu, kjer boste dobili vse informacije.

SILVESTROVANJE
Člane obveščamo, da bo društveno silvestrovanje 27.12.2017 ob 17 uri v Restavraciji pri Parku. Potrebna je prijava na društvu, kjer boste dobili vse informacije.
Vabljeni!

Prijave za letovanje sprejemamo do 31.12.2017

PRIJAVNICA >>

KULTURNI VEČER INVALIDOV 7.11.2017
Člane obveščamo, da bo 8.kulturni večer invalidov v soboto dne 7.11.2017 v Kazinski dvorani SNG Maribor ob 17 uri. Med nastopajočimi bo tudi naš komorni ženski pevski zbor društva.
Vabljeni, vstopnine ni!

POHOD NA PEČKE

Obveščamo člane DIM, da bo v okviru »Rekreacije in šport-pohodništvo« v soboto 18.11.2017 pohod na Pečke. Informacije glede pohoda boste dobili na sedežu društva, prav tako sprejemamo prijave.
Vabljeni, da se udeležite pohoda!

KOPANJE Z PREDAVANJEM, DNE 21.11.2017
Člane obveščamo, da bo v okviru »Ohranjevanja zdravja«, dne 21.11.2017 kopanje z predavanjem o »Gibalni oviranosti« v Termah Olimia Podčetrtek. Potrebna je prijava na društvu, kjer boste dobili vse informacije.

JESENSKI IZLET V PLANICO DNE 14.10.2017
Obveščamo člane DIM, da bo po programu jesenski izlet v Planico z ogledom Ruske kapelice pod Vršičem, v soboto 14.10.2017. Informacije glede izleta boste dobili na sedežu društva, prav tako sprejemamo prijave na sedežu društva.
Vljudno vabljeni, da se udeležite tega izleta!

KOPALNI DAN 27.10.2017

Člane obveščamo, da bo dne 27.10.2017 kopalni dan v Zdravilišče Radenci, po kopanju veselo druženje s plesom. Potrebna je prijava na društvu, kjer boste dobili vse informacije.

POHOD 2.9.2017
Obveščamo člane DIM, da bo v okviru programa »Rekreacija in šport-pohodništvo« v soboto
2.9.2017 pohod na Veliko planino. Informacije glede pohoda boste dobili na sedežu društva,
prav tako sprejemamo prijave na sedežu društva.
Vljudno vabljeni, da se udeležite tega pohoda!

KOPALNI DAN 29.9.2017

Člane obveščamo, da bo dne 29.9.2017 kopalni dan v Zdravilišče Radenci, po kopanju veselo